Witaj w mojej kuchni:)

więcej o mnie

Na co masz ochotę?

Masz ochotę na jakieś danie? Nie możesz go tu znaleźć?

KLIKNIJ i wpisz je na Listę Życzeń!

Zerknę na przepisy…

Wasze przepisy:)

Może i Ty podzielisz się Twoim sprawdzonym przepisem?
Zobacz przepisy sympatyków tej strony:)

Pyszny placek z dżemem lub konfiturą

517 komentarzy do Pyszny placek z dżemem lub konfiturą

 • kasia ;)

  Przepyszne gorąco polecam :)

 • Filip

  Jak to jest szybki placek to ja jestem święty. Szybki to jest 15 minut i można podawać a nie kur%$# pół godziny w lodówce. Niezapowiedziana wizyta to jak ktoś dzwoni, że za 15 minut będzie a nie że wpadnę za 2 godziny!!

  • MaGda

   Dla Aż-Tak-Niespodziewanych-Gości dania wprawdzie też na blogu prezentuję, jednak to do takich nie należy:) Zakładam, że goście, którzy oznajmiają, że będą za 15 minut, nie spodziewają się domowych ciast z piekarnika… chyba, że jest to wypiek np. z gotowego ciasta francuskiego:) To raczej danie dla gości, którzy dajmy na to dzwonią w porze obiadowej i oznajmiają, że wpadną na popołudniową kawę. Nie spodziewałeś się tego, nie jesteś za bardzo przygotowany, do sklepu nie polecisz, a składniki z tego przepisu zazwyczaj w domu są. I wtedy zdążysz -sprawdzone ciasto ratunkowe:)

 • Dorota

  Przepyszne!!!!!Tak jak wszystkie przepisy od pani.A pizza pierwsza klasa.Palce lizać.Jak mam na coś ochotę to wpadam tu i już mam ;D Pozdrawiam.

Skomentuj

  

  

  

Możesz korzystać z tych tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>